Sexovat význam

sexovat, význam sexovat - slovník cizích slov onlineCo je to sexovat, význam sexovat Následuje výpis seznamu definic pro výraz cizího slova či spojení sexovat. Nejnovější snažilky - ode dneška? ;) - Diskuse - eMimino.cz. doktorů, tak je to tak 50:50, někteří zakloněné děloze nepřikládají význam, jiní píšou o delší cestě za miminkem a vyloženě doporučují sexovat „zezaduScienceworld | S mírumilovností bonobů to nebude tak horké. mají být de facto vegetariány, konflikty řeší nejspíš sexem – ostatně sloveso „to bonobo“ používají anglicky mluvící zoologové ve významu „sexovatTisknout stránku - "Sex" ?lol...to je zase blbost :lol: Nevim, co na to rikaji pravidla pravopisu, ale mne pripada, ze sloveso "sexovat" ani neexistuje ne? sexovat - význam slova - Slovník cizích slovsexovat - význam cizího slova, najdete v našem slovníku cizích slov.. určovat pohlaví (jednodenních kuřat)Jak to asi dělají... Sexující ježci a spol. | Týden.czJestliže náh. . 13 hlasůSexovat - význam: určovat pohlaví (jednodenních kuřat). 11 hlasůDěkuji za upozornění. Výraz "sexovat" má už ale dávno i jiný význam,..

Co znamená sexovat | Slovník cizích slov

Výraz (slovo) sexovat a má tento význam: určovat pohlaví (jednodenních kuřat)Nová stránka 1Fimóza... Latinské slovo jahož přesný překlad neznám, ale jeho význam přibližně ano – „zužení předkožky“ Diagnoza, která naprosto přesně specifikuje váš. šeol cudzie slovo - Slovník cudzích slovšeol - podsvetie v Starom zákone . první část složených slov mající význam otřes, zemětřesný. nauka o významu slov. určování pohlaví u drůbeže - viz sexovatsexovat - slovník cizích slovVýznam sexovat Cizí slovo sexovat má následující definice, které můžeš rozvinout díky formuláři níže.

Praktiky na oživení sexu | Poradna Poradte.cz

Zdravím vážené rádkyně a rádce. Několikrát se tu objevilo sloveso SEXOVAT, tak pozor. Podle slovníku cizích slov má význam zemědělský - rozdělovat drůbež. Hláška #34175 - lamer.czKazdy normalni clovek zkracuje slova tak, aby vyznam byl porad stejny. Nymfa je neco jineho nez nymfomanka.. sexovat = určovat pohlaví (jednodenních kuřat)Co je to sexovat, význam slova sexovatPodrobný popis a význam cizího slova sexovat. Včetně podobných tvarů a jemu podobných slov. Toto slovo neznalo a muselo si vyhledat již 505 lidí ;].Víte ce je to sexovat? | Odpovědi.czJistě že víme co znamená sexovat jako odborný výraz. Také je občas třeba ale znát i jiný význam, v němž se tento výraz používá. . sexovať nedok. subšt. súložiť